![]() |
Покращення якості сну. |
![]() |
Відновлення після занять спортом. |
![]() |
Укріплення імунітету. |
![]() |
Зняття болю у шийно-плечовому відділі і спині. |
![]() |
Зняття втоми і напруги. |
![]() |
Зміцнення нервової та дихальної систем. |
![]() |
Покращення роботи шлунково-кишкового тракту. |
![]() |
Підтримки організму в тонусі і т.д. |
|
1 |
Масажні елементи надійно зафіксовані за допомогою сучасної технології ультразвуку, без використання хімічних речовин. |
|
2 |
Самі елементи виготовлені із пластмаси, яку використовують для виготовлення одноразових шприців, тобто повністю безпечні. |
|
3 |
Змінено форму колючих елементів: 27 гострих шипів |
|
4 |
Як основа використана щільна. водовідщтовхуюча тканина, яка не зминається і тримає форму самого килимка. |
|
5 |
Вся продукція сертифікована і цілком безпечна. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Аплікатори статичні |
| Крок голок | 5 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Склад голок | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |