Засіб вимірювальної техніки!
Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Тип сенсора: Електрохімічний (Англія)
Діапазон вимірів: 0,00 - 4,00 "Проміле"
Рекомендовано тестів на добу: до 200
Міжсервісний інтервал: 12 місяців
Спеціальний алкотестер АлкоФор s40 призначений для застосування на підприємствах із великою кількістю співробітників. Дана модель алкотестера має найбільшу пропускну здатність за хвилину. Максимальна кількість вимірювань за хвилину до 12 тестів. Індикація результатів вимірювання відображається на світлодіодних індикаторах з лицьового боку приладу.
Комплектація алкотестера АлкоФор s40
Приклад реалізації стаціонарного алкотестера АлкоФор s40

Алкотестер АлкоФор S40. суміщений зі СКУД виробничого підприємства.
Двосторонній контроль (на вході та виході). Мережеве рішення.
Алкотестер АлкоФор s40 із підключеною звуковою та світловою сигналізацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алкофор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Час підготовки | 30 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція "антиобман" | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Товщина | 37 мм |
| Вага | 674 г |