Засіб вимірювальної техніки!
Нова модель 2020 року.
Тип сенсору: Електрохімічний
Діапазон вимірювань: 0,00 - 1,00 "Проміле"
Рекомендовано тестів на добу: до 100
Міжсервісний інтервал: 12 месяцев
АлкоФор iBlow 10 - потужний алкотестер для передрейсового огляду.
АлкоФор iBlow 10 - безконтактний алкотестер для перевірки великої кількості працівників на тверезість в короткий проміжок часу.
Максимальна пропускна здатність - до 12 тестів на хвилину.
Використовується на підприємствах з великою кількістю працівників.

Нові технології в АлкоФор iBlow 10
В Алкотестері АлкоФор iBlow 10 використовується іноваційний електрохімічний сенсор SuraSell, який дозволяє проводити тести безконтактно, швидко та з високою точністю.
З іноваційним сенсором та якісними компонентами, які використовуються в приладі, тест займає всього кілька секунд. що особливо корисно при використанні його на прохідних підприємств та при швидких тестах безпосредньо на робочому місці.
Користувач може отримати якісний та кількісний результат вимірювання на алкоголь. Дискретність шкали прилада складає - 0,01 "проміле".

Пасивний відбір проби повітря з АлкоФор iBlow 10
Ще одна важлива функція в алкотестері - пасивній відбір проби повітря. Завдяки данній функції користувач може дуже швидко визначити наявність алкоголю в підозрілих ємностях з рідиною уникаючи безпосереднього контакту.

Точний результат та додаткова світова індикація
Революційним рішенням є відображення результату вимірювання не тільки на дисплеї в числовому значенні, а й з додатковою індикацією зелений/червоний кольор по контуру приладу.
Червоний колір по контуру приладу сигналізує про наявність алкоголю в видихуваному повірті більше за позначку 0,20 "проміле".
Жоден тест з позитивним результатом на алкоголь не мине Вас!

Зручність використаття iBlow 10. Увага до деталей
Вбудовані в корпус приладу магніти дозволяють прикріпити алкотестер до металевих поверхонь.
Використання цієї функції особливо важливо для служб у формі, наприклад, під час дорожніх перевірок.

Сертифікований в Україні
Має всі необхідні дозвільні документи для використання у сфері законодавчо регульованої метрогогії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алкофор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.01 проміле |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї, Включення певного кольору світлодіода |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість батарейок | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Товщина | 44.5 мм |
| Вага | 380 г |