Засіб вимірювальної техніки!
Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Тип сенсора: Електрохімічний (Англія)
Діапазон вимірювань: 0,00 – 2,00
Рекомендовано тестів на добу: до 10-ти
Міжсервісний інтервал: 12 місяців
АлкоФор 205 - це модель 2014 року, яка займає проміжне положення між персональними та професійними приладами. Простота використання та відсутність властивих професійним моделям функцій (підключення до комп'ютера, принтера тощо) говорять про приналежність цієї моделі до приладів персонального застосування, проте цей алкотестер відрізняється від своїх однокласників у технічному плані. Заснований на потужному (не за класом) електрохімічним сенсором підвищеної надійності, це прилад своїм технічним пристроєм та обладнанням перевершує деякі професійні моделі інших виробників, залишаючись при цьому у нижньому ціновому сегменті.

Це золота середина і той козир, який виділяє АлкоФор 205 в особливу нішу напівпрофесійних вимірювальних приладів. У ньому немає дорогих засобів підключення до ПК та ліцензійного програмного забезпечення, які необхідні підприємствам з великим потоком працівників на прохідних, але в ньому є завидна надійність приладів вищого класу. Також цей алкотестер визнаний засобом вимірювальної техніки та може бути атестований Державною метрологічною службою для використання в офіційному контролі тверезості найманих працівників у невеликих колективах.
У разі придбання алкотестера АлкоФор 205 з метрологічною атестацією його власник економить значні кошти у довгостроковій перспективі, оскільки міжповірочний період 205-го становить 1 рік (12 місяців), а для будь-якого приладу іншої торгової марки, заснованого на напівпровідниковому сенсорі – 6 місяців. Враховуючи вартість держповірки та калібрування, які за три-чотири цикли перевищують вартість самого приладу, цей алкотестер – це дуже вигідне придбання для малих підприємств.
Якщо брати цей алкотестер для особистого користування без метрологічних документів, його власник отримує високоточний прилад зі значним запасом міцності, оскільки він розрахований до 10 вимірів на день, а насправді середньостатистична людина проводить тест не частіше ніж один раз на добу. У підсумку, з 2000 тестів, на які розрахований прилад у міжкалібрувальний період, більшість його власників при персональному використанні не встигають довести його до стану, у якому відчутно підвищення похибки. Це зовсім не означає, що його не слід вчасно налаштовувати, це означає, що ви можете бути впевнені в точності приладу протягом усього періоду його використання, дотримуючись інструкції з експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алкофор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 2 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 0.01 |
| Час підготовки | 10 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї, Включення певного кольору світлодіода |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість комірок пам'яті | 5 |
| Лічильник тестів | Так |
| Кількість тестів без підзарядки | 500 |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Вага | 84 г |