Засіб вимірювальної техніки!
Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Тип сенсора: Електрохімічний (Англія)
Діапазон вимірювань: 0,00 – 3,00
Рекомендовано тестів на добу: до 25-ти
Міжсервісний інтервал: 12 місяців
Алкотестер АлкоФор 307 - це професійний алкотестер з високою точністю та стабільністю показань. Совеременный електрохімічний сенсор алкометра, що використовується в даній моделі, вибірковий і реагує виключно на пари алкоголю, що дозволяє уникнути помилково-позитивних показань.
Огляд 360 алкотестера АлкоФор 307
Електрохімічний сенсор розрахований на тривалий термін служби і складає не менше 5 років, при середньому навантаженні на прилад до 25 вимірювань на добу.
Основною перевагою алкотестерів серії АлкоФор є мінімальний діапазон вимірювань, а саме 0,06 проміле, що дозволяє визначати навіть найслабші сліди алкоголю в повітрі людини, що видихається.
Використання.
АлкоФор 307 дуже простий в експлуатації і не вимагає жодних навичок. Увімкнення приладу здійснюється натисканням однієї кнопки, вихід алкотестера в режим готовності не перевищує 15 сек. Результат вимірів видається на цифровому дисплеї алкотестера з точністю до 0,01 проміле.
До алкотестера АлкоФор 307 можна докупити блок живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алкофор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 3 проміле |
| Точність вимірювання | 0.01 % |
| Час підготовки | 10 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї, Включення певного кольору світлодіода |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип елементів живлення | інші |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість комірок пам'яті | 5 |
| Кількість тестів без підзарядки | 500 |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 108 г |