



54 400 ₴
Складний електричний візок для інвалідів MIRID D812. Інвалідний візок з електроприводом. Складний інвалідний візок. Крісло-візок для інвалідів. Візок з електроуправлінням. Візок із високою спинкою. Електровізок для інвалідів.

Комфортний інвалідний візок з електроуправлінням для людей з вагою до 130 кг.
Відмінно підійде для вуличного пересування так і для будинку.

Матеріал електроколяски:
Міцна сталева рама, покрита порошковою фарбою.
Спинка зроблена з міцного нейлону, зручна подушка сидіння
Рама електроколяски
Сталевий матеріал
Міцна конструкція
Висока якість виготовлення
Відмінні технічні характеристики

Підлокітники:
Відкидні підлокітники дають можливість пересідати в крісло з меншими зусиллями.


Панель управління:
Джойстик управління рухом
Кнопка вкл/викл живлення
Кнопка звукового сигналу
Індикатор заряду батареї
Індикатор швидкості


Можна змінювати положення від 0 ° -90 °

Швидкість пересування:
Максимальна швидкість електроколяски становить - 6 км/год. 5 передач
Колеса електроколяски:
Діаметр передніх поворотних литих коліс - 250 мм
Діаметр провідних задніх пневматичних коліс - 400 мм
Подвійні амортизатори.
Подвійна амортизація для комфортнішого пересування. Імітує систему амортизації автомобіля, легко долає дверний поріг, штучні дорожні нерівності, погані дороги.

Електродвигун
Новий, сучасний електродвигун із низьким споживанням електрики. Завдяки новим технологіям споживає електрики лише 30% від витрати звичайних електродвигунів.
Надійний та довговічний
Легко рухається та зупиняється
Потужність 250 Вт. 2 шт.
Низький рівень шуму


Посилена ємність акумулятора
Вікосоякісний літієвий акумулятор
Захист від перезаряду
8 годин повний рівень заряду
Гарантія якості 12 місяців


Безпека
На електроколясці встановлена противідкидна система, що регулюється ремінь безпеки.
Коляска оснащена двома видами гальм, ручним та електро.
Як складати електроколяску:
Завдяки складаній конструкції рами електроколяску легко скласти для зберігання чи транспортування. Це займає кілька хвилин.

Це дозволяє її зручно перевозити в автомобілі чи громадському транспорті.

Технічні характеристики:
Модель: MIRID D812
Ширина сидіння: 440 (мм)
Глибина сидіння: 420 (мм)
Висота сидіння від підлоги: 510 (мм)
Передні колеса: 250 мм
Задні колеса: 400 мм
Вага з акумулятором: 37,5 (кг)
Максимальне навантаження: 130 (кг)
Гарантійний термін 12 міс.
Рама: гальванічна сталь
Швидкість: 0-6 км/год 5 передач
Дальність їзди на одному заряді: 15 км-20 км
Потужність двигунів: 24V 250W х 2 шт.
Час заряду батареї: 8-12 годин
Загальні габарити (Д*Ш*В): 1080*600*950-1340 (мм)
У складеному розмірі (Д*Ш*В) 875*400*740 (мм)
Акумулятор (літієва батарея): 1 х 12V, 12Ah
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип приводу інвалідного візка | Електричний |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип задніх коліс | Пневматичні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Форма підлокітників | Компромісні |
| Тип підніжки | Відкидні |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина інвалідного візка | 60 см |
| Висота інвалідного крісла | 134 см |
| Довжина з підніжками | 108 см |
| Діаметр передніх коліс | 25 см |
| Діаметр задніх коліс | 40 см |
| Вага | 38 кг |
| Загальні габарити (ДхШхВ) | 1140*650*1260 (мм) |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
| Обивка сидіння | Нейлон |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Конструкція | Сталь, порошкове покриття |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Можливість регулювання висоти підніжки | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу підніжки | Так |
| Опора для гомілки | Так |
| Стоянкові гальма | Так |
| Ремінь безпеки | Так |
| Додаткові характеристики электроколясок | |
| Ведучі колеса | Задні провідні колеса |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Дальність ходу на одній зарядці | 20 км |
| Час зарядки акумулятора | 8 годин |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 795*370*720 (мм) |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність двигунів | 24V 350W х 2 шт |