Опис
THETFORD Porta Potti Excellence доступний у двох моделях, одна з яких працює з поршневим насосом.
Особливості:
Вони оснащені манометром, який показує, наскільки вони заповнені, і містять поршневий насос для промивання,
Щоб забезпечити ефективну функціональність і оптимальну роботу туалетної системи, Тетфорд розробив унікальні туалетні добавки. Добавки для унітазів Thetford запобігають неприємним запахам, пригнічують газоутворення та зберігають чистоту всередині бака для відходів. Сприяючи розкладанню твердих речовин у резервуарі для збору відходів, добавки також запобігають засміченню під час спорожнення
- Збільшили висоту біотуалета на 3 см., висота туалета - 45 см.
- Передбачено місце для зберігання туалетного паперу,
- Принципово новий пристрій відкриття заслонки,
- Широкі борти туалетного сидіння,
- Є індикатор, який показує не тільки рівень заповнення нижнього бака, а й індикатор рівня води у верхньому,
- Більш товстий та ударостійкий матеріал пластику, внаслідок чого вага туалета збільшилася до 6,5 кг.
Чудова модель, надійна, ергономічна.
Технічні характеристики
Застосування: для дач, приватних будинків, на подарунок босу, коханим, в сауну, заміський готель і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Колір | Білий |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота сидіння | 448 мм |
| Комплектація | |
| Бумагодержатель | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Гачок для одягу | Ні |