Опис
THETFORD Porta Potti Qube 345 - Середній. Цей розкішний туалет настільки компактний, що його можна легко зберігати під ліжком або в шафі.
Особливості
Основні відмінності між асортиментом Porta Potti полягають у їх розмірах і системі змиву. Накопичувальний і змивний баки також дещо різняться між моделями.
При середньому використанні Porta Potti можна використовувати протягом 5-7 днів, перш ніж потрібно спорожнити бак для відходів. Просто та гігієнічно резервуар для відходів Porta Potti можна від'єднати та доставити до найближчого пункту утилізації відходів.
Щоб спорожнити, просто поверніть вбудований зливний носик назовні, відкрутіть кришку, натисніть кнопку вентиляції, щоб повітря потрапило в резервуар для відходів (щоб уникнути розбризкування), а потім вилийте відходи.
Щоб забезпечити ефективну функціональність і оптимальну роботу туалетної системи, Тетфорд розробив унікальні туалетні добавки. Добавки для унітазів Thetford запобігають неприємним запахам, пригнічують газоутворення та зберігають чистоту всередині бака для відходів. Сприяючи розкладанню твердих речовин у резервуарі для збору відходів, добавки також запобігають засміченню під час спорожнення
Технічні характеристики:
Застосування: Для дітей, бабусь та дідусів невеликого зросту, автомобілистів, яхтсменів, охорони, конс'єржек і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 12 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Колір | Білий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 383 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота сидіння | 330 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |