Опис
THETFORD Porta Potti Qube 365 — великий, забезпечує більшу місткість відходів, в середньому 57 змивів між спорожненнями, і будучи вищим, він дуже близький до висоти домашнього туалету.
Особливості
Вони оснащені датчиком, який показує, наскільки вони заповнені, і включають належний ручний насос для промивання.
Основні відмінності між асортиментом Porta Potti полягають у їх розмірах і системі змиву. Накопичувальний і змивний баки також дещо різняться між моделями.
При середньому використанні Porta Potti можна використовувати протягом 3-5 днів (для однієї людини при одній заправці 12-14 днів), перш ніж потрібно спорожнити бак для відходів. Просто та гігієнічно, резервуар для відходів Porta Potti можна від'єднати та доставити до найближчого пункту утилізації відходів.
Щоб спорожнити, просто поверніть вбудований зливний носик назовні, відкрутіть кришку, натисніть кнопку вентиляції, щоб повітря потрапило в резервуар для відходів (щоб уникнути розбризкування), а потім вилийте відходи.
Щоб забезпечити ефективну функціональність і оптимальну роботу туалетної системи, Тетфорд розробив унікальні туалетні. Добавки для унітазів Thetford запобігають неприємним запахам, пригнічують газоутворення та зберігають чистоту всередині бака для відходів. Сприяючи розкладанню твердих речовин у резервуарі для збору відходів, добавки також запобігають засміченню під час спорожнення
Технічні характеристики:
Застосування: Для дач, приватних будинків, бабусь, дідусів, коханих, гідний подарунок босу і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Колір | Білий |
| Вага | 5.32 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |