Біотуалет Porta Potti 145
Як базова модель асортименту Porta Potti, Thetford Porta Potti 145 містить простий сильфонний насос, який поєднується з резервуаром об’ємом 12 літрів, що забезпечує до 32 змивів, перш ніж вам знадобиться спорожнити резервуар.
Асортимент Porta Potti має оновлений дизайн і оновлену функціональність, включаючи покращену конструкцію ручки леза, затискач для кришки та зручну ручку для перенесення резервуара для сміття.
Виготовлений за високими стандартами, Thetford Porta Potti 145 герметично закритий, щоб уникнути запахів, і має трирічну гарантію.
Суперкомпактна та надійна модель
В цій моделі преміум класа є всі функції, крім індикатора заповнення нижнього бака. Ідеально підходить для людей невисокого зросту.
Застосування: Для бабусь та дідусів невисокого зросту, для маленьких дітей, для конс’єржів, охорони, кіосків, аптек, будівельних вагончиків і т. д.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Об'єм нижнього бака | 12 л |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Вага | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота сидіння | 383 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота | 330 мм |