Ультрафіолетові бактерицидні лампи BactoSfera серії BS є джерелом ультрафіолетового випромінювання бактерицидної дії (спектр УФС із піковою хвилею 254 нм).
Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.
Випромінення бактерицидної лампи вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ГРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) викликає захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК призводить до загибелі мікроба.
Призначені для використання в бактерицидних опромінювачах, рециркуляторах повітря, тубус-кварцах, дезінфекційних шафах, вентиляційних системах, системах очищення води тощо.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
| УВАГА! Під час роботи озонової бактерицидної лампи виділяється озон (O3), який у великій концентрації є токсичним для організму людини та може заподіяти серйозний шкоду дихальній системі. Озон має характерний запах. Після тривалого використання озонової лампи рекомендується провітрити приміщення. Одночасно з цим озон є додатковим до ультрафіолету дезінфекктором (технологія «озонування приміщень») і проникає в усі щілини та місця, куди не потрапляють УФ-промені. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 26x26x907 мм |
| Сила УФ 254 нм | 11,3 Вт |
| Артикул | 0132 |
| Сила УФ 254 нм на відстані 1 м | 200 мкВт/см² |
| Напруження | 70 В |
| Міцність | 30 Вт |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Бактеріцидна лампа | Озонова |
| Ток | 0,4 А |
| Габарити коробки | 150х150 x940 мм |
| Ефективний ресурс | 9 000 г |
| Маса коробки (нетто/брутто) | 3,0 кг / 3,4 кг |
| Кількість в коробці | 25 шт |
| Колба | T8/T26 |
| Генерація озону | Да |
| Цоколь | G13 2P |