1 185 ₴
Купити бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE | Очищення повітря і поверхонь з озонуванням
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE для кварцування приміщень. Очищає повітря від вірусів, бактерій та грибків з генерацією озону. Купити за вигідною ціною!
BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE — це пристрій відкритого типу, який використовується для кварцування приміщень та знезаражування повітря і поверхонь прямими ультрафіолетовими променями бактерицидної дії. Це ефективний засіб для боротьби з вірусами, бактеріями, грибками, пліснявою, дріжджами та іншими мікроорганізмами.
BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE оснащений озоновою бактерицидною лампою BactoSfera BS 15W T8/G13, що дозволяє проводити озонування приміщення і забезпечує більш ефективну дезінфекцію.
Висока ефективність: знищує всі типи вірусів, бактерії, плісняву, грибки, суперечки і інші інфекційні мікроорганізми.
Озонування: виділяється озон, який проникає в усі важкодоступні місця та доповнює ефект ультрафіолетового опромінення.
Безпека: після використання не потребує тривалого провітрювання приміщення, хоча важливо дотримуватись рекомендацій щодо безпеки при роботі з озоном.
Довговічність: ефективний ресурс лампи — 9 000 годин.
Зручність: портативний пристрій для дезінфекції приміщень до 20 м².
Житлові приміщення: квартири, будинки
Медичні установи: лікарні, поліклініки, пологові будинки, амбулаторії
Дитячі садки, школи, університети
Місця масового скупчення людей: магазини, кафе, ресторани, театри, спортзали
Офіси та підприємства
Площа приміщення: до 20 м²
Потужність: 15 Вт
Тип експлуатації: Портативний (переносний на підставці)
Ефективний ресурс лампи: 9 000 годин
Генерація озону: Так
Пік УФС випромінювання: 254 нм
Потужність УФ 254 нм: 4,8 Вт
Матеріал корпусу: Алюміній
Підставка: Металева Ø 130 мм
Живлення: 220 В 50 Гц
Габарити: 130x130x510 мм
Вага: 1 кг
Рекомендований сеанс кварцування: не більше 30 хв
Ефективний сеанс кварцування: не менше 10 хв
Перерва між сеансами: без перерви
Ступінь захисту: IP40
Під час роботи з озоновою бактерицидною лампою виділяється озон (O3), який у великій концентрації може бути токсичним для людини. Після тривалого використання лампи рекомендується провітрити приміщення.
Не втрачайте можливість забезпечити ефективне знезараження приміщень з бактерицидним опромінювачем BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE!
🔽 Натискайте, щоб купити зараз:
👉 КУПИТИ BactoSfera OBB 15P-METAL OZONE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькi характеристики | |
| Габарити | 130x130x510 мм |
| Харчування | 220 У 50 Гц |
| Сила УФ 254 нм | 4,8 Вт |
| Артикул | 1121 |
| Підставка | Металева he 130 мм |
| Міцність | 15 Вт |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Тип використання | Портативний (переносний на підставці) |
| Ефективний ресурс ламп | 9 000 г |
| Бактеріцидна лампа | Озонова |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Провід | 1,5 м |
| Генерація озону | Да |
| Ефективний сеанс кварцування | Щонайменше 10 хв |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більше 30 хв |