Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x2 Vertical – це пристрій закритого типу, призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря у приміщеннях в присутності людей.
Принцип роботи: повітря, яке проходить за допомогою вентиляторів через корпус пристрою, знезаражується від мікроорганізмів ультрафіолетовою бактерицидною лампою, що знаходиться всередині корпусу. Безпечне знаходження людей у знезаражуваному приміщенні обумовлено закритою конструкцією пристрою, яка не дозволяє виходу УФ-променів назовні за її межі.
Вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми, в т.ч. віруси грипу всіх типів (грипатипи A, B, C), віруси що викликають ГРЗ та ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) що викликає захворювання COVID-19, штам коронавирусу «Омікрон». Поглинена доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК та РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі.
Укомплектований високоякісними безозоновими бактерицидними лампами з піком ультрафіолетового випромінювання 254 нм. Не потребує провітрювання приміщення від озону.
Кріпиться за допомогою шурупів до стінки або стелі, може використовуватися в настольному варіанті або за допомогою спеціальної підставки (купується окремо) в мобільному переносному варіанті. Має 3-метровий провід з вилкою.
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:
Широко застосовується у побуті (будинки, квартири, будь-які житлові та нежитлові приміщення), у бізнесі (офіси, цеха, виробництва, готелі, ресторани, кафе, магазини, перукарні та інші комерційні приміщення), в медицині (поліклініки, лікарні, пологові будинки, амбулаторії, лабораторії), в дитячих садках, школах, вузах, містах масового скупчення людей (торгові майданчики, театри, кінотеатри, спортзали, їдальні тощо).
ОСОБЛИВОСТІ:
| Використання у присутності людей | |
|---|---|
| Ціль знезараження | |
| Площа приміщення | |
| Бактерицидна лампа | |
| Бактерицидна лампа | |
| Ефективний ресурс лампи | |
| Генерація озону | |
| Пік УФС випромінювання | |
| Потужність УФ 254 нм | |
| Вентилятор з пиловим фільтром | |
| Повітря-пропускна здатність | |
| obezzarazhivanie-1m-vozd |
|
| Тип експлуатації |
Стаціонарний (настінний або стельовий), Портативний (переносний на підставці) |
| Монтаж | |
| Програмований таймер | |
| Індикатори працездатності ламп | |
| Матеріал корпусу | |
| Провід | |
| Живлення | |
| Споживча потужність | |
| Габарити | |
| Вага | |
| Ступінь захисту | |
| Призначення | |
| Гарантія | |
| Обмін/повернення |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Виробник | BactoSfera |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Габарити | 125х125х570 мм |
| Харчування | 220 У 50 Гц |
| Знешкодження 1 м3 повітря | 4 хв |
| Сила УФ 254 нм | 9,6 Вт |
| Артикул | 2122 |
| Індикатори працездатності ламп | 2 шт |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Ефективний ресурс ламп | 9 000 г |
| Бактеріцидна лампа | 2 шт по 15 Вт |
| Повітря-пропускна здатність | 200 м3/ч |
| Площа приміщення | До 30 м2 |
| Провід | 3 м |
| Закріплення | Вертикально |
| Програмований таймер | Є |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Пальмові фільтри | 2 шт |