Ортопедична подушка Aurafix 862 є прекрасним аксесуаром для здорового сну. Відрізняється мініатюрними розмірами, тому підійде не тільки для дорослих, але і підлітків.
Особливості:Подушка Aurafix (Аурафікс) 862 виготовлена з якісного матеріалу, здатного приймати певну форму при наданні відповідного тиску, а потім відновлювати її назад. Таким чином, коли користувач кладе голову на подушку, вона прогинається під її індивідуальні обриси, створюючи комфортні умови для відпочинку. Тим ні менш, шия і хребет підтримуються в фізіологічно правильному положенні і не деформуються уві сні.
Пінний матеріал сприяє максимальному розслабленню м'язів, а, значить, гарному відпочинку і відновлення сил. На 80% скорочує мимовільні рухи. Після того, як людина прокидається і прибирає голову, відновлюється першорядна форма подушки Aurafix 862.
Наволочка виготовлена з натурального бавовняного матеріалу, що не викликає алергічних реакцій та подразнення. Легко надівається і знімається, фіксуючи на виробі за допомогою блискавки.
Переваги:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurafix |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 10 см |