Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 869 виконана в класичній формі і призначається для забезпечення комфортного сну протягом усієї ночі. Відрізняється функцією перфорації.
Особливості:Подушка Аурафікс (Аурафікс) 869 виготовлена з пінного матеріалу з ефектом «пам'яті». Повторює обриси голови користувача під час сну, таким чином, щоб вона перебувала в зручному і правильному положенні. Відмінною рисою є наскрізна перфорація, завдяки якій спальне місце завжди залишатиметься свіжим. Для поліпшення циркуляції повітря, виробник оснастив подушку трикотажної невеличкий з мікропорами. При необхідності, її можна знімати для прання.
Ортопедична подушка Aurafix 869 створена для людей, які цінують комфорт і піклуються про своє здоров'я. Протягом всього сну, тіло буде знаходиться в фізіологічно правильному положенні. Таким чином, ви швидко позбудетеся від болю в шиї і хребті, а прокидатися будете з легкістю і бадьорістю.
Переваги:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurafix |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |