660 ₴
Пахвова милиця Nova B7201AB призначена для надійної підтримки під час ходьби людям з порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій і травм. Модель оптимально підходить користувачам високого зросту та тим, кому необхідно максимально розвантажити нижні кінцівки — основне навантаження переноситься на плечовий пояс.
👉 Надійна опора для безпечного пересування та швидшого відновлення.
Пахвова конструкція — ефективне розвантаження ніг
Регулювання по висоті — 112–132 см
Регулювання під зріст — 160–180 см
Подвійна кнопка фіксації — підвищена надійність механізму
Амортизувальні протектори зі спіненої гуми — довговічніші за поліуретан
М’які полімерні накладки — комфорт при тривалому використанні
Без сторонніх шумів при ходьбі
Змінні гумові протиковзкі насадки
Тип: пахвова, регульована
Матеріал: алюмінієвий сплав
Регулювання висоти: 112–132 см
Рекомендований зріст користувача: 160–180 см
Вага виробу: 0,9 кг
Максимальне навантаження (на пару): 150 кг
Колір рами: срібло
Колір накладок: бежевий
Ціна вказана: за 1 шт
🛒 Замовляйте зараз — милиця Nova B7201AB забезпечить стабільність, комфорт та безпечне пересування.
Гарантія: 12 місяців
Виробник — Nova
Товар зареєстрований відповідно до законодавства України
У комплекті гарантійний талон та інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 114 см |
| Максимальна висота | 134 см |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(реабілітація) | 0,9 кг |
| Материал_реабилитация | Алюмінієвий сплав |
| Бренд, виробник | Nova (Тайвань) |
| Максимальне навантаження, кг_реабилитация | 150 кг |
| Регульована высота_костыли | 114-134 см |