Транспортувальне крісло-коляска для інвалідів MIRID MKX-01A
Транспортувальне крісло-коляска для інвалідів MIRID MKX-01A допоможе перевести
інваліда або паралізованого пацієнта з ліжка на крісло, в душ або туалет.
Унікальна конструкція MIRID MKX-01A об'єднує в собі:
1) інвалідну коляску;
2) систему для транспортування пацієнта;
3) крісло для туалету;
4) крісло для душу;


Переваги:


Для безпечного та плавного використання піддон і утримувач піддону слід встановлювати тільки при необхідності.
1. Пацієнт має сидіти прямо, коли рухомі частини крісла розгорнуті перед ним.

Підніміть ноги пацієнта, щоб наступити на педалі.
Переконайтеся, що його гальма заблоковані, поки пацієнт не сяде на крісло;

2. Коли пацієнт нахиляється вліво і вправо, поверніть відповідну сторону крісла, щоб в нього вмістився пацієнт;

Після того, як пацієнт сяде, крісло з'єднайте за спиною і зафіксуйте автоматичну застібку;
Потім заблокуйте замок безпеки.

3. Розблокуйте гальма, коли пацієнт сидить із заблокованими подвійним замком. Візьміться за передні ручки, щоб перемістити пацієнта.

4. Розблокуйте подвійні замки і розкрийте крісло після того, як пацієнт буде переміщений в необхідне місце.
Технічні характеристики:
Комплектація:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 535 |
| Довжина | 700 |
| Тип підйомника | Мобільний |
| Висота | 940 мм |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Привід | Ручний |