101 200 ₴
Відправка з 11 червня 2026Сходовий електричний підйомник для інвалідної коляски MIRID 11D
Електричний підйомник гусеничний 11D призначений для транспортування по сходовому майданчику паралізованих пацієнтів.
Конструкція гусениць робить зручним і комфортним рух по сходинках. Підйомник можна використовувати як у медичних установах, так і в домашніх умовах.
Надійний і простий. При експлуатації, не потрібно володіти спеціальними знаннями або великою фізичною силою.
Легка і міцна конструкція, підйомник виготовлений з високоміцного алюмінію. Компактно складається для перевезення.

Технічні характеристики:



Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 67 |
| Довжина | 60 |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Висота | 169 мм |
| Функція складання | Є |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Матеріал виробу | Надміцний алюміній |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Вихідна потужність електродвигуна | 120 Вт |
| Кількість фіксованих положень | 3 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Акумуляторна батарея | 13,6 А/год 24В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Швидкість підйому/опускання | 0.17 м/с |
| Вантажопідйомність | 169 кг |
| Кут повороту | 360 град. |