Кошик
18 відгуків
Медтехніка
Контакти
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопільська областьТернопільвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Мапа
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON RS7 Intelli IT (HEM-6232T-E) - передача даних через смартфон

4 188 грн.

4 020,48 грн.

  • Закінчується
OMRON RS7 Intelli IT (HEM-6232T-E) - передача даних через смартфон
OMRON RS7 Intelli IT (HEM-6232T-E) - передача даних через смартфонЗакінчується
4 188 грн.4 020,48 грн.
Купити
+380689488224
Купити
+380689488224
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Активний спосіб життя завжди пов'язаність язаний з контролем стану свого здоров'я. Будинки, в машині, під годину зайняти спортом - завжди можна викроїти пару хвилин для вимірювання тиску і частоти пульсу. OMRON представляє інноваційну модель автоматичного монітора артеріального тиску з манжетом на зап'ясті - OMRON RS7 Intelli IT, яка була спеціально розроблена для тих, хто веде активний спосіб життя. Ультратонкий дизайн тонометра дозволяє взяти його з собою в будь-яке місце, так як він може легко поміститися навіть в кишені. Його унікальний датчик правильного положення рук забезпечує точні і легкі вимірювання. Найбільш інноваційний спосіб вимірювання кров'ю трав'яного тиску.

Завдяки мобільному додатку OMRON Connect, RS7 Intelli IT може синхронізуватися з Вашим смартфоном через Bluetooth. Це дозволить Вам без проблем управляти даними артеріального тиску: зберігати, спостерігати за динамікою і пересилати дані, наприклад, свого лікаря, електронною поштою або за допомогою месенджера.

OMRON RS7 Intelli IT має такі особливості:

Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно скачати для Android Play Market) і iOS (App Store) можна переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря нагнітається в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

- бездекомпресійної метод - метод вимірювання тиску на стадії нагнітання повітря в манжету, що є запорукою високої швидкості вимірювання.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлено нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Пам'ять по 100 вимірювань з індикацією дати і часу для 2-х користувачів.

Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастивши свої тонометри пам яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті у зворотному порядку для кожного користувача.

Індікатор правильної фіксації манжети. Монітор артеріального тиску забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. Ця функція дозволяє оцінити правильність фіксації манжети на руці, що є запорукою точного вимірювання.

Якщо манжета накладена занадто слабо, прилад сповістить користувача спеціальним індикатором. У разі коректної фіксації манжети, на дисплеї також висвітиться відповідний індикатор.

- Зручна ергономічна манжета (13,5 -21,5 см) забезпечує правильне, зручне розташування приладу і комфорт при вимірюванні.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин . Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3-х послідовних вимірювань, проведених з інтервалом у 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3-х останніх вимірювань за 10 хвилин.

Індікатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не вчиняти будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.

Вдосконалений датчик правильного положення рук

Монітор має вдосконалений вбудований акселерометр, який використовується, як допоміжний засіб при визначенні того, що прилад знаходиться на правильній висоті.

Символ світиться синім, коли монітор під час вимірювання знаходиться в правильному положенні щодо Вашого серця. Коли Ваш монітор артеріального тиску вище або нижче положення по Вашому серцю, ризику на індикаторі позиціонування серця з'явиться відповідно вище або нижче символу серця для коригування правильної висоти / рівня положення.

Індікатор ранкового середнього значення

З'єднання являється при перегляді середніх значень за тиждень, отриманих вранці.

Щотижневі середні значення вимірювань, отриманих вранці протягом 4 тижнів.

Індікатор гіпертонії

З'єднання являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. або вище і / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. або вище.

-Індікатор ранкової гіпертензії

З'єднання являється, коли середнє ранкове значення за тиждень становить 135/85 мм рт. ст. або вище.

- Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в моніторах артеріального тиску OMRON інформує користувача про стан АТ, за нормами міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Монітори OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).

Гарантія 5 років.

Комплект поставки: електронний блок з манжетом, футляр для зберігання приладу, комплект елементів живлення, керівництво по експлуатації, гарантійний талон.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник  Omron
Країна виробникВ'єтнам
Тип тонометра  Автоматичний
Розмір манжети  13,5-21,5 (см)
Дорожній футлярТак
Гарантійний термін  60 міс
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 4 020,48 грн.