Кошик
18 відгуків
Медтехніка
Контакти
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопільська областьТернопільвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Мапа
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON RS3 Intelli IT (HEM-6161T-E) - передача даних через смартфон

2 374 грн.

2 279,04 грн.

  • Закінчується
OMRON RS3 Intelli IT (HEM-6161T-E) - передача даних через смартфон
OMRON RS3 Intelli IT (HEM-6161T-E) - передача даних через смартфонЗакінчується
2 374 грн.2 279,04 грн.
Купити
+380689488224
Купити
+380689488224
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Знаті свій артеріальний тиск - ВАЖЛИВО!

Підвищений артеріальний тиск може мати приховані симптоми багато років і часто призводить до інфаркту міокарда, інсульту, ниркової недостатності, і смерті, якщо не виявлено вчасно. Наявність монітора артеріального тиску допомагає контролювати тиск і при виявленні порушень, вчасно звернути до лікаря.

З інноваційним монітором артеріального тиску на зап'ясті OMRON RS3 Intelli IT Ви зможете з легкістю переглядати, зберігати результати і керувати Вашими даними про здоров'я прямо в смартфоні, завдяки можливості синхронізації з мобільним телефоном через додаток OMRON Connect.

Незважаючи на свій компактний дизайн, монітор володіє всіма необхідними функціями для того, щоб кожен день з високою точністю проводити моніторинг тиску, а також дозволяє взяти його з собою куди завгодно і контролювати стан серця без проблем.

OMRON RS3 Intelli IT має такі особливості:

OMRON CONNECT . Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно скачати для Android Play Market) і iOS (App Store) можна переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.

- Внутрішня пам'ять на 30 вимірювань, дані відображаються через додаток OMRON Сonnect.

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря нагнітається в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

бездекомпресійної метод - метод вимірювання тиску на стадії нагнітання повітря в манжету, що є запорукою високої швидкості вимірювання.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлено нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Індікатор правильної фіксації манжети. Монітор артеріального тиску забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. Ця функція дозволяє оцінити правильність фіксації манжети на руці, що є запорукою точного вимірювання.

Якщо манжета накладена занадто слабо, прилад сповістить користувача спеціальним індикатором. У разі коректної фіксації манжети, на дисплеї також висвітиться відповідний індикатор.

- Зручна ергономічна манжета (13,5 -21,5 см) забезпечує правильне, зручне розташування приладу і комфорт при вимірюванні.

Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) у моніторах артеріального тиску OMRON інформує користувача про стан АТ, за нормами міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Монітори OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).

Гарантія 5 років.

Комплект поставки: електронний блок з манжетом, футляр для зберігання приладу, комплект елементів живлення, керівництво по експлуатації, гарантійний талон.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник  Omron
Країна виробникВ'єтнам
Тип тонометра  Автоматичний
Розмір манжети  13,5-21,5 (см)
Дорожній футлярТак
Гарантійний термін  60 міс
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 279,04 грн.