Кошик
18 відгуків
Медтехніка
Контакти
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопільська областьТернопільвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Мапа
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON M6 Comfort (HEM-7360-E)

4 042 грн.

3 880,32 грн.

  • Закінчується
OMRON M6 Comfort (HEM-7360-E)
OMRON M6 Comfort (HEM-7360-E)Закінчується
4 042 грн.3 880,32 грн.
Купити
+380689488224
Купити
+380689488224
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Гіпертонія або «тихий вбивця» може мати приховані симптоми багато років і часто призводить до інфаркту міокарда, інсульту, ниркової недостатності, і смерті, якщо не виявлено вчасно. Тому не забувайте перевіряти свій артеріальний тиск щодня, щоб бути спокійним за своє життя.

Щоб Ваше серце було здоровим, ідеальний тонометр OMRON M6 Comfort поєднав в собі всі новітні розробки, а саме:

- Унікальна система інтелектуального управління Intellisense -керувати процесом вимірювання тиску подібно до лікаря, що є запорукою беззастережної точності.

- Функція фібриляції передсердь - визначає ймовірність фибрилляций передсердь з точністю до 94,2%. Це дозволить уникнути або запобігти утворенню тромбів, інфарктів та інших серцево-судинних ускладнень.

- Розумна манжета Intelli Wrap - 360 ° точності, забезпечує точні результати в будь-якому положенні навколо руки.

Почніть спостереження за тиском з новим, інноваційним і надійним автоматичним тонометром OMRON M6 Comfort і забезпечте комфорт для всієї родини.

Автоматичний тонометр з манжетом на плечі OMRON M6 Comfort має такі особливості:

  - Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

Індикатор аритмії . Якщо під час вимірювання виявлено нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Індікатор серцебиття.

Вимірювання в режимі фібриляції передсердь (ФП). У режимі ФП автоматично виконується 3 послідовні вимірювання з 30-секундним інтервалом, після чого відображається середнє значення. У разі ймовірності ФП відображається «Індікатор фібриляції передсердь».

Індікатор фібриляції передсердь (ФП) - визначає ймовірність фибрилляций передсердь з точністю до 94,2% (з чутливістю 95,5% і специфічністю 93,8%), як це продемонстровано у дослідженні з одним відведенням ЕКГ в якості контрольного вимірювання.

Фібриляція передсердь (ФП ) - являє собою хаотичні серцеві скорочення або нерегулярне серцебиття (аритмія), які здатні викликати утворення тромбів, порушення мозкового кровотоку, серцеву недостатність і інші серцево-судинні ускладнення.

Функція індикатора фібриляції передсердь - визначає ймовірність ФП тільки при триразовому вимірюванні.

Індикатор підвищеного тиску. З'єднання являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. і вище і / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. і вище.

  - Індікатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не вчиняти будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.

Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією даті і годині на двох користувачів + гостьовий режим. Екран розділений на дві частини. Права частина екрану показує показники, отримані після вимірювання. Ліва частина екрану показує показники попереднього виміру.

В ході останніх досліджень було виявлено, що кожна третя людина у світі, вимірює тиск, робить помилку при накладенні манжети і, як наслідок, отримує некоректний результат. OMRON усунув цю проблему. У новій унікальній манжеті Intelli Wrap 360 ° точності чутліва зона розташована по всьому колу манжети, дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.

Нова унікальна манжета Intelli Wrap - це:

• велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводитися по всій поверхні плеча. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.

• щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання.

• завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з охопленням руки від 22 до 42 див.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин . Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3-х послідовних вимірювань, проведених з інтервалом у 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3-х останніх вимірювань за 10 хвилин.

  - Індікатор правильної фіксації манжети. Тонометр забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індікатор відобразить «ОК» всередині піктограми, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

  - Індикатор ранкового / вечірнього середнього значення за тиждень. Відображається, якщо середнє ранкове / вечірнє значення за тиждень «SYS» 135 мм і вище і / або «DIA» 85 мм і вище:

розрахунок середнього ранкового значення за тиждень . Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних вранці (з 4: 00 до 9:59) з неділі до суботи.

розрахунок середнього вечірнього значення за тиждень . Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних ввечері (з 19:00 до 1:59) з неділі по суботу.

  Гарантія 5 років

Країна виробник - В'єтнам.

Комплектація: Електронний блок, унікальна манжета Intelli Wrap (22-42 см), керівництво по експлуатації, чохол для зберігання приладу, комплект елементів живлення (4 батарейки типу "АА"), гарантійний талон.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник  Omron
Країна виробникВ'єтнам
Тип тонометра  Автоматичний
Розмір манжети  22-42 (см)
Дорожній футлярТак
Гарантійний термін  60 міс
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 3 880,32 грн.