Кошик
18 відгуків
Медтехніка
Контакти
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопільська областьТернопільвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Мапа
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK) - передача даних через смартфон

3 487 грн.

3 347,52 грн.

  • Закінчується
OMRON M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK) - передача даних через смартфон
OMRON M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK) - передача даних через смартфонЗакінчується
3 487 грн.3 347,52 грн.
Купити
+380689488224
Купити
+380689488224
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Підвищення тиску - одна з найпоширеніших форм надмірної реакції на стрес. Його супутниками зазвичай є головний біль, прискорене серцебиття, запаморочення і нудота. Контролюйте свій тиск регулярно, адже самостійна перевірка артеріального тиску має важливе значення для зниження ризику виникнення серцевих захворювань.

Ідеальним варіантом для Вас стане новий унікальний монітор артеріального тиску OMRON M4 Intelli IT, адже він комплектується унікальною манжетом Intelli Wrap - 360 ° точності, яка забезпечує точні результати в будь-якому положенні навколо руки.

Також OMRON M4 Intelli IT з легкістю підключається через Bluetooth до мобільного додатку OMRON Connect на смартфоні. Тому Ви можете переглядати, зберігати результати і керувати Вашими даними про здоров'я.

Будьте мобільними в сучасному ритмі життя і контролюйте своє серце, щоб бути здоровим. З монітором OMRON М4 Intelli IT - це просто і зручно, адже в ньому зібрані кращі інноваційні розробки.

Монітор артеріального тиску OMRON M4 Intelli IT має наступні характеристики:

OMRON CONNECT . Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно скачати для Android Play Market) і iOS (App Store) можна переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

- У ході останніх досліджень було виявлено, що кожна третя людина у світі, вимірює тиск, робить помилку при накладенні манжети і, як наслідок, отримує некоректний результат. OMRON усунув цю проблему. В унікальній манжеті Intelli Wrap 360 ° точності чутліва зона розташована по всьому колу манжети, дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.

Унікальна манжета Intelli Wrap 360 0 точності - це:

• велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводитися по всій поверхні плеча. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.

• щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання.

• завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з охопленням руки від 22 до 42 див.

Індикатор аритмії . Якщо під час вимірювання виявлено нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Індикатор підвищеного тиску. З'єднання являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. і вище і / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. і вище.

Індікатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не вчиняти будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.

Пам'ять на 60 вимірювань з реєстрацією даті і годині на двох користувачів + гостьовий режим. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастивши свої монітори не тільки пам яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації даті і годині шкірного виміру.

Модель призначений для моніторингу артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередка. І кожен у будь-який момент може переглянути саме свої показники артеріального тиску.

Гостьовий режим використовується для одиничного вимірювання артеріального тиску у іншої особини. У гостьовому режимі результати вимірів не зберігаються в пам'яті.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин. Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3-х послідовних вимірювань, проведених з інтервалом у 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3-х останніх вимірювань за 10 хвилин.

Індікатор правильної фіксації манжети. Монітор артеріального тиску забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індікатор відобразить «ОК» всередині піктограми, в такому випадку, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

Гарантія 5 років

Комплектація : Електронний блок, унікальна манжета Intelli Wrap (22-42 см), керівництво по експлуатації, чохол для зберігання приладу, комплект елементів живлення (4 батарейки типу "АА"), гарантійний талон.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник  Omron
Країна виробникЯпонія
Тип тонометра  Автоматичний
Розмір манжети  22-42 (см)
Дорожній футлярТак
Гарантійний термін  60 міс
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 3 347,52 грн.