Ультрафіолетові бактерицидні лампи BactoSfera серії BS є джерелом ультрафіолетового випромінювання бактерицидної дії (спектр УФС із піковою хвилею 254 нм).
Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.
Випромінювання бактерицидної лампи вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ГРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) викликає захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК призводить до загибелі мікроба.
Призначені для використання в бактерицидних опромінювачах, рециркуляторах повітря, тубус-кварцах, дезінфекційних шафах, вентиляційних системах, системах очищення води тощо.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 12x26x90 мм |
| Сила УФ 254 нм | 1,0 Вт |
| Артикул | 0111 |
| Сила УФ 254 нм на відстані 1 м | 10 мкВт/см² |
| Напруження | 25 В |
| Міцність | 5 Вт |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Бактеріцидна лампа | Озонова |
| Ток | 0,2 А |
| Габарити коробки | 240x170х70 мм |
| Ефективний ресурс | 8 000 г |
| Маса коробки (нетто/брутто) | 2,0 кг / 2,3 кг |
| Кількість в коробці | 100 шт |
| Колба | T4/T12 |
| Генерація озону | Да |
| Цоколь | 2G7 4P |