28 000 ₴
Відправка з 11 червня 2026Коляска для інвалідів з туалетом MIRID KDB-698B. Інвалідна коляска з санітарним оснащенням. Крісло для душу та туалету. Інвалідна коляска з туалетом. Ручна інвалідна коляска. Крісло-коляска для інвалідів. Коляска з активними колесами.
Комфортна інвалідна коляска для людей з вагою до 120 кг. Відмінно підійде як для вуличного пересування так і для дому.




Матеріал коляски:


Підлокітники:
Відкидні пластикові підлокітники.

Колеса коляски:
Безпека
Додаткові функції коляски:
На інвалідному візку можна приймати душ і самостійно відвідувати туалет.


Технічні характеристики:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип інвалідного крісла | Інвалідний візок |
| Тип приводу інвалідної коляски | Ручний |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Форма підлокітників | Компромісні |
| Тип підніжки | Відкидні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.9 кг |
| Діаметр передніх коліс | 10 см |
| Діаметр задніх коліс | 56 см |
| Ширина інвалідного крісла | 44 см |
| Висота інвалідного крісла | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама інвалідного крісла | Алюміній |
| Додаткові характеристики електроколясок | |
| Ведучі колеса | Задні провідні колеса |
| Додаткові характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Надміцний алюміній |
| Загальні габарити (ДхШхВ) | 1005*670*1000 |