128 800 ₴
Відправка з 11 червня 2026Сходовий підйомник електричний з функцією електроколяски для інвалідів MIRID SW05.
Електричний гусеничний підйомник для інвалідів і літніх людей призначений для переміщення паралізованих пацієнтів по сходах.
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах. Регульований кут нахилу гусеничної конструкції з трьома варіантами положення підходить для різних розмірів сходової сходинки.
Зроблений з високоміцного алюмінію підйомник не важкий, легко і компактно складається. Для використання сходового підйомника не потрібно спеціальної підготовки або великої фізичної сили.

Переваги:
повільний - 32 ступені/хв,
середній - 40 ступенів/хв,
швидкий - 55 ступенів/хв



Технічні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Привід | Електричний |
| Вантажопідйомність | 169 кг |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість підйому/опускання | 0.17 м/сек |
| Кут повороту | 360 град. |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фіксованих положень | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1070 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 1560 мм |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість пересування в режимі інвалідного крісла | 6км / год |
| Функція складання | Є |
| Конструкція підйомника | Надміцний алюміній |
| Вихідна потужність електродвигуна | 160 Вт |
| Запас ходу батареї | 500 ступенів |
| Запас ходу по рівній поверхні | 20км |
| Акумуляторна батарея | 13,6 А/год 24В |