Електроскутер для інвалідів і літніх людей W4028
Чотирьох колісний електроскутер для повсякденного використання підходить для людей з обмеженими можливостями. Це практичний, якісний транспорт буде вам надійним помічником на кожен день. Система управління электроскутером дозволяє керувати транспортом легко і безпечно.
Переваги:
Технічні характеристики:


Безпека:
Габаритні розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скутер |
| Максимальна швидкість | 13 км/год |
| Вага | 133 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір коліс: | 13 дюймів |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годину |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Тип приводу інвалідної коляски | Електричний |
| Дорожній просвіт | 7,5 см |
| Варіанти кольору | червоний, синій, сріблястий, чорний, білий |
| Акумуляторні батареї | 52 Ач - 2 од. |
| Кількість коліс | 4 шт. |