56 000 ₴
Легкий мобільний складаний електроскутер для літніх людей S-36300
Новий, легкий, електричний скутер, зроблений з високоміцного алюмінію модель S-36300. Він призначений для комфортного пересування по місту та в приміщеннях.
Скутер можна використовувати для людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку і всіх тих хто цінує свій час і любить швидко і комфортно долати відстані.
Міцна і надійна конструкція рами витримує навантаження 120 кг, що дозволяє використовувати скутер при будь-якої комплекції.
Крім того його можна просто котити за собою, як валізу, завдяки наявності кріплення на кермі і коліс у нижній частині.
І якщо ви захочете зупинитися, відпочити, то його можна спокійно залишити, як в робочому положенні, так і в зібраному – незалежно від цього він буде впевнено стояти на місці.
Складається двома простими рухами і повертається в робоче положення всього за 5 секунд.
Не займає багато місця і важить 26 кілограм, що дозволяє без особливих зусиль брати його з собою, можливо, перебуваючи в метро, або ж перевозити в багажнику автомобіля.


Технічні характеристики:
Двигун:
Акумулятор:
Габаритні розміри:
Крісло:
Вага електроскутера:
Трансмісія:

Комплектація:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скутер |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Вага | 26 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Тип задніх коліс | Литі |
| Тип спинки | Нерегульована |
| Час зарядки | 5 годину |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | 420x530x850 |
| Рама інвалідного крісла | Надміцний алюміній |
| Тип приводу інвалідної коляски | Електричний |
| Габаритні розміри в розібраному вигляді | 980x530x850 |
| Радіус коліс | 8 дюймів |
| Ємність батареї | 36V 8Ач |
| Кількість коліс | 3 шт. |