


33 400 ₴
Відправка з 11 червня 2026Крісло для туалету підйомним пристроєм стаціонарне LWY001.
Призначено для літніх людей, вагітних жінок, людей з різним ступенем інвалідності, після операційної реабілітації.
Крісло для туалету автоматично піднімається і опускається за допомогою двох електромоторів. Управляється за допомогою пульта.
Пристрій розроблений, щоб користуватися туалетом без особливої підтримки інших людей. Підходить для використання в будинках для людей похилого віку, медичних центрах, лікарняних палатах і в домашніх умовах.
Крісло встановлюється зверху унітазу.
Туалетний пристрій може регулюватися по росту пацієнта.
Приводиться в рух двома якісними електроприводами.
Управління електроприводом відбувається за допомогою компактного пульта, який кріпиться за допомогою магніту на ручці.

Переваги:
Технічні характеристики:

Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | ПВХ |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Довжина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні поручні | м'яке прогумоване покриття |
| Вага пристрою | 26кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 65х65х57 див. |
| Функція автоматичного підйому і опускання | Є |
| Управління | Плавне вгору/вниз за допомогою пульта |