Корзина
18 отзывов
Медтехніка
Контакты
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопольская областьТернопольвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Карта
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife, фото 1
Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife, фото 2Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife, фото 3

Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife

991 грн.

  • Нет в наличии
Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife
Компресорний інгалятор NEB 200 MicrolifeНет в наличии
991 грн.
+380689488224
+380689488224
  • График работы
  • Контакти

Опис Компресорний інгалятор NEB 200 Microlife

Компресорний інгалятор Microlife NEB 200 - швейцарський небулайзер нового покоління. Працює тихо, ефективно, підходить для лікування і профілактики більшості ЛОР і бронхо-легеневих захворювань без побічних ефектів.

Призначення:

Небулайзер - це прилад з компресором, за допомогою якого рідке ліки розщеплюється до найдрібніших частинок і перетворюється в мелкодисперсную суспензія - аерозоль. Саме в такому стані, проникаючи в організм через дихальні шляхи, ліки найбільш ефективно, так як швидко, без втрат і згубного впливу на інші органи, доставляється безпосередньо до вогнища запалення верхніх, середніх або нижніх дихальних шляхів.

Унікальні особливості небулайзера NEB 200:

·         Може застосовуватися для всіх членів сім'ї - укомплектований дорослої і дитячої маскою.

·         Застосуємо для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів - оснащений мундштуком для носа і для рота.

·         Придатний для розпилення більшості лікарських препаратів - крім спеціальних аптечних лікарських засобів, може використовуватися так само для інгаляції і мінеральними водами.

·         Ергономічний дизайн - форма і матеріал масок і мундштуків дозволяють виробу щільно прилягати без зазорів і забезпечують 100% потрапляння аерозолю в дихальні шляхи без втрати.

Переваги інгалятора Microlife NEB 200

Високий терапевтичний ефект - інгаляція за допомогою небулайзера забезпечує миттєве і прицільне попадання медпрепарату безпосередньо в осередок захворювання. За допомогою мундштука для носа ліки гранично точно потрапляє у верхні дихальні шляхи. Мундштук для рота дозволяє лікарського препарату швидко досягти вогнища запалення в нижніх дихальних шляхах.
Потужний - швидкість розпилення інгалятора становить 0,4 мл / хв. Це дозволяє проводити процедуру максимально швидко. Распірабельная фракція - 71.2% <5 мкм.
Низький рівень шуму - ця модель інгалятора підійде для лікування маленьких дітей. Рівень шуму приладу всього 52дБ, прилад працює досить тихо.
Тривалий час роботи - інгаляцію можна проводити протягом 30 хвилин. При необхідності повторного сеансу, його можна буде провести через 30 хвилин перерви.
Безпечний - інгалятор Microlife NEB 200 створений з біосумісних, безпечних матеріалів, без застосування фталатів і біфеноли-А.
Простий в управлінні - для перемикання режимів передбачена всього дна кнопка. Всі насадки швидко змінюються. Інгалятор легко промивати після експлуатації і зберігати в компактному чохлі.
Піддає дезінфекції - всі деталі приладу (крім повітряного шланга) можна обробляти бактерицидну дезинфектором або стерилізувати парою до + 125С.
Високоякісний - ТМ Microlife виробляє інгалятори за новітніми технологіями. Домашній медприлад відрізняється своєю ефективністю, компактністю і легкістю. Завод виробник гарантує більш 10 років бездоганної роботи небулайзера і в разі поломки забезпечує безкоштовне технічне обслуговування протягом 5 років.

Характеристики
Основные
Производитель  Microlife
Информация для заказа
  • Цена: 991 грн.