Корзина
18 отзывов
Медтехніка
Контакты
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопольская областьТернопольвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Карта
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON RS4 (НЕМ-6181-E)

2 789 грн.

2 677,44 грн.

  • Заканчивается
OMRON RS4 (НЕМ-6181-E)
OMRON RS4 (НЕМ-6181-E)Заканчивается
2 789 грн.2 677,44 грн.
Купить
+380689488224
Купить
+380689488224
  • График работы
  • Контакти

Надійний і новий тонометр на зап'ястя RS4 від виробника «OMRON», допоможе Вам самостійно виміряти свій тиск і тиск ваших близьких. Завдяки компактному розміру його можна взяти в поїздку, і він займе мінімум місця. За короткий відрізок часу проводиться вимірювання тиску, оскільки тонометр вимірює тиск на стадії накачування повітря в манжету.

Японський автоматичний тонометр OMRON RS 4 - це ідеальний пристрій для тих, хто постійно стежить за станом свого здоров'я. Цей тонометр оснащений різними функціями, завдяки яким ви можете максимально комфортно, оперативно і з високою точністю з'ясувати рівень свого артеріального тиску і частоту пульсу.

Автоматичний тонометр з манжетою на зап'ясті OMRON RS 4 має такі особливості:

Intellisense - інтелектуальна технологія, що забезпечує точність показань навіть у випадках порушення серцевого ритму;

бездекомпресійної метод - метод вимірювання на стадії накачування є запорукою високої швидкості.

- Ергономічна манжета для охоплення зап'ястя (13,5-21,5 см) забезпечує природне розташування приладу на руці, сприяє максимально точному результату.

Пам'ять на 60 вимірювань з індикацією дати і часу.

Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті в зворотному порядку.

Індикатор аритмії.

З'являється поруч з показаннями, коли нерегулярний ритм виявлений 2 або більше разів під час вимірювання. Нерегулярний серцевий ритм визначають як ритм, який на 25% менше, або на 25% більше, ніж середній ритм, який виявлений під час вимірювання артеріального тиску. Якщо він продовжує з'являтися, ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем і виконувати його вказівки.

Індикатор правильної фіксації манжети.

З'являється, якщо під час вимірювання манжета правильно розташована навколо зап'ястя. Цей символ також з'являється при перегляді минулих значень.

Розрахунок середнього значення тиску за результатами 3-х вимірів за останні 10 хвилин.

Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалом в 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.

Індикатор руху.

З'являється разом з показаннями, якщо Ви рухалися під час вимірювання. Якщо він з'явиться, зніміть тонометр з руки і почекайте від 2 до 3 хвилин. Потім повторіть вимірювання.

Вдосконалений датчик правильного положення руки.

Ваш прилад має вбудований вдосконалений акселерометр, який використовується як допоміжний засіб при визначенні того, що ваш тонометр знаходиться на правильній висоті.

Символ світиться синім, коли тонометр під час вимірювання знаходиться в правильному положенні щодо Вашого серця. Коли Ваш тонометр вище або нижче положення по Вашому серцю, риска на індикаторі позиціонування серця з'явиться відповідно вище або нижче символу серця для коригування правильної висоти / рівня положення.

- Індикатор ранкового середнього значення

З'являється при перегляді середніх значень за тиждень, отриманих вранці.

Щотижневі середні значення вимірювань, отриманих вранці протягом 4 тижнів.

Індикатор гіпертонії

З'являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. або вище і / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. або вище.

- Індикатор ранкової гіпертензії

З'являється, коли середнє ранкове значення за тиждень становить 135/85 мм рт. ст. або вище.

Країна виробник - В'єтнам.

Гарантія - 5 років.

Комплект поставки: електронний блок з манжетою, футляр для зберігання приладу, комплект елементів живлення, керівництво по експлуатації, гарантійний талон.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Omron
Страна производительВьетнам
Тип тонометра  Автоматический
Размер манжеты  13,5-21,5 (см)
Дорожный футлярДа
Гарантийный срок  60 мес
СостояниеНовое
Информация для заказа
  • Цена: 2 677,44 грн.