Корзина
18 отзывов
Медтехніка
Контакты
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопольская областьТернопольвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Карта
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON EVOLV - передача даних через смартфон

5 929 грн.

5 691,84 грн.

  • Заканчивается
OMRON EVOLV - передача даних через смартфон
OMRON EVOLV - передача даних через смартфонЗаканчивается
5 929 грн.5 691,84 грн.
Купить
+380689488224
Купить
+380689488224
  • График работы
  • Контакти

EVOLV - революція серед моніторів артеріального тиску!

При розробці EVOLV, компанія OMRON поставила перед собою мету - зробити моніторинг артеріального тиску бездоганним. І це безперечно вдалося.

EVOLV - унікальна модель з монітором, вбудованим прямо в манжету для більш точних показників і дає можливість вільно вимірювати і відслідковувати артеріальний тиск, коли і де Вам потрібно.

Завдяки жорсткого каркаса манжети і відсутності трубок, вимірювання артеріального тиску монітором OMRON EVOLV стане безтурботним частиною дня. Його елегантний дизайн і інтуїтивно зрозуміле управління полегшує його використання.

Завдяки унікальній манжеті Intelli Wrap 360 ° точності, чутлива зона розташована по всьому колу манжети, дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.

Завдяки мобільному додатку OMRON Connect, EVOLV може синхронізуватися з Вашим смартфоном, Bluetooth. Це дозволить Вам без проблем управляти даними артеріального тиску: зберігати, спостерігати за динамікою і пересилати дані, наприклад, свого лікаря, електронній пошті або за допомогою месенджера.

Вимірювання артеріального тиску EVOLV - вдома чи на ходу - ніколи не було більш зручним.

Особливості приладу:

OMRON CONNECT . Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно завантажити для Android (Play Market) і iOS (App Store) можна переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.

Максимальна внутрішня пам'ять - 100 вимірювань (через дотаток OMRON Сonnect).

 

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії). Завдяки технології Intelli sense, виключені больові відчуття від перекачування манжети.

- Використовується алгоритм поліпшеною точності Advanced Accuracy (вимірює більше точок даних і усуває помилку від руху).

- В ході останніх досліджень було виявлено, що кожна третя людина у світі, вимірює тиск, робить помилку при накладенні манжети і, як наслідок, отримує некоректний результат. OMRON усунув цю проблему. У новій унікальній манжеті Intelli Wrap 360 ° точності чутлива зона розташована по всьому колу манжети, дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.

У і унікальне каркасна манжета Intelli Wrap - 360 0 точності - це:

• велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводиться по всій поверхні плеча. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.

• щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання.

• завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з охопленням руки від 22 до 42 см.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

  - Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не вчиняти будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.

  - Індикатор правильної фіксації манжети. Монітор оснащений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індикатор відобразить «ОК» всередині піктограми, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату.

Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

Гарантія 5 років.

У комплекті: Електронний блок з вбудованою манжетою, комплект 4 елементи живлення типу «ААА», футляр для зберігання приладу, керівництво по експлуатації, інструкція по установці програми, гарантійний талон.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Omron
Страна производительЯпония
Тип тонометра  Автоматический
Размер манжеты  22-42 (см)
Дорожный футлярДа
Гарантийный срок  60 мес
СостояниеНовое
Информация для заказа
  • Цена: 5 691,84 грн.