Корзина
18 отзывов
Медтехніка
Контакты
МедтехнікаРоман
УкраинаТернопольская областьТернопольвул. Б.Хмельницького 2
+380689488224
+380689488224
Карта
+380689488224
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

OMRON M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK) - передача даних через смартфон

4 167 грн.

4 000,32 грн.

  • Заканчивается
OMRON M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK) - передача даних через смартфон
OMRON M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK) - передача даних через смартфонЗаканчивается
4 167 грн.4 000,32 грн.
Купить
+380689488224
Купить
+380689488224
  • График работы
  • Контакти

Вимірювання артеріального тиску є дуже важливим аспектом тривалого життя, особливо для людей з гіпертонією. Адже саме гіпертонія є однією з провідних причин передчасної смерті в усьому світі.

Одним з кращих методів для контролю за гіпертонією є регулярний моніторинг тиску будинку за допомогою одного з кращих і найсучасніших моніторів артеріального тиску OMRON M7 Intelli IT, який вимірює з точністю, як в кабінеті лікаря.

Завдяки мобільному додатку OMRON Connect, М7 Intelli IT може синхронізуватися з Вашим смартфоном, через Bluetooth. Це дозволить Вам без проблем управляти даними артеріального тиску: зберігати, спостерігати за динамікою і пересилати дані, наприклад, свого лікаря, електронній пошті або за допомогою месенджера.

Усе найкраще - тепер в одному приладі:

- Унікальна система інтелектуального управління Intelli sense,.

- Функція мерехтіння передсердь (AFib) - визначає ймовірність мерехтіння передсердь з точністю до 94,2%. Це дозволить уникнути або запобігти утворенню тромбів, інфарктів та інших серцево-судинних ускладнень.

- Унікальна манжета Intelli Wrap - 360 ° точності, забезпечує точні результати в будь-якому положенні навколо руки.

- Синхронізація з мобільним телефоном через додаток OMRON Connect. Ваш щоденник вимірювань тепер у Вашому дивайс!

Монітор артеріального тиску OMRON M7 Intelli IT має такі особливості:

OMRON CONNECT. Можливість підключення до мобільного телефону через додаток OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через додаток OMRON CONNECT, яке можна безкоштовно завантажити для Android (Play Market) і iOS (App Store) можна переносити і зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон.

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії). Завдяки технології Intelli sense, виключені больові відчуття від перекачування манжети.

- В ході останніх досліджень було виявлено, що кожна третя людина у світі, вимірюючи тиск, робить помилку при накладенні манжети і, як наслідок, отримує некоректний результат. OMRON усунув цю проблему. У новій унікальній манжеті Intelli Wrap 360 ° точності чутлива зона розташована по всьому колу манжети, дозволяє проводити вимірювання незалежно від місця її накладення на плечі.

Унікальна манжета Intelli Wrap 360 0 точності - це:

• велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводиться по всій поверхні плеча. Камера охоплює всю руку, це дозволяє виконати вимір з високою точністю, навіть якщо ви наклали манжету так, що маркування артерії не повністю збігається з місцем розташування артерії.

• щільний каркас манжети дозволяє з легкістю накласти її одним рухом і виключає дискомфорт від здавлювання руки під час вимірювання.

• завдяки універсальному розміром манжета підходить користувачам різної комплекції з охопленням руки від 22 до 42 см.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Вимірювання в режимі мерехтіння передсердь (МП). У режимі МП автоматично виконується 3 послідовні вимірювання з 30-секундним інтервалом, після чого відображається середнє значення. У разі ймовірності МП відображається «Індикатор мерехтіння передсердь».

Індикатор мерехтіння передсердь (МП) - визначає ймовірність мерехтіння передсердь з точністю до 94,2% (з чутливістю 95,5% і специфічністю 93,8%), як це продемонстровано в дослідженні з одним відведенням ЕКГ в якості контрольного вимірювання.

Мерехтіння передсердь (МП) - являє собою хаотичні серцеві скорочення або нерегулярне серцебиття (аритмія), які здатні викликати утворення тромбів, порушення мозкового кровотоку, серцеву недостатність і інші серцево-судинні ускладнення.

Функція індикатора миготіння предсердій- визначає ймовірність МП тільки при триразовому вимірюванні.

Індикатор підвищеного тиску. З'являється, якщо систолічний АТ становить 135 мм рт. ст. і вище і / або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. і вище.

Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не вчиняти будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.

Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією дати і часу на двох користувачів + гостьовий режим.

Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої монітори не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру. Модель призначена для моніторингу артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередках. І кожен в будь-який момент може переглянути саме свої показники артеріального тиску. Екран розділений на дві частини. Права частина екрану показує показники, отримані після вимірювання. Ліва частина екрану показує показники попереднього виміру.

Гостьовий режим використовується для одиничного вимірювання артеріального тиску у іншої особи. У гостьовому режимі результати вимірів не зберігаються в пам'яті.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин . Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалом в 2-3 хвилини. Сучасні моделі моніторів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.

- Індикатор правильної фіксації манжети . Монітор оснащений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індикатор відобразить «ОК» всередині піктограми, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату.

Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

Індикатор ранкового / вечірнього середнього значення за тиждень. Відображається, якщо середнє ранкове / вечірнє значення за тиждень «SYS» 135 мм і вище і / або «DIA» 85 мм і вище:

- розрахунок середнього ранкового значення за тиждень. Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних вранці (з 4: 00 до 9:59) з неділі до суботи.

-розрахунок середнього вечірнього значення за тиждень. Являє собою середнє значення вимірювань, виконаних ввечері (з 19:00 до 1:59) з неділі по суботу.

Гарантія 5 років

Комплектація: Електронний блок, унікальна манжета Intelli Wrap (22-42 см), керівництво по експлуатації, чохол для зберігання приладу, комплект елементів живлення (4 батарейки типу "АА"), гарантійний талон.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Omron
Страна производительВьетнам
Тип тонометра  Автоматический
Размер манжеты  22-42 (см)
Дорожный футлярДа
Гарантийный срок  60 мес
СостояниеНовое
Информация для заказа
  • Цена: 4 000,32 грн.